BİZ KİMİZ?

Greton; 1988 yılından bu yana, doğal taşa dayalı yer döşemesi, dekoratif cephe kaplaması ve merdiven basamağı gibi prekast elemanlar üretiyor. İzmir Kemalpaşa'daki toplam 35.000 m2'lik alana sahip iki ayrı fabrikasında üretim yapan Greton; doğadan titizlikle seçtiği hammaddeleri, kendi kırım tesisinde işleyerek, sektörünün lideri İtalyan teknolojisi ile üretiyor.

Greton; pres, kalibrasyon ve silim hatları, mermer / granit hammadde kırım tesisi ile yıllık 750.000 m2/yıl yer döşemesi ve cephe kaplaması, 180.000 mtül/yıl prekast eleman üretiyor. Buhar fırınları, çimentonun prizlenme ve standardizasyonu ile ürünün kısa sürede teslimini sağlıyor.

Greton; bünyesindeki laboratuvarıyla kalite kontrole ve otomasyona dayalı bir çalışma sistemi izliyor. Ar-Ge çalışmaları, tecrübeli üretim ve idari kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor.

NEDEN GRETON?

Firmamız doğadan titizlikle seçilen hammaddeleri ileri teknolojiye sahip üretim hatlarında otomasyona dayalı olarak üretmektedir. Yıllık ortalama 750.000 m2 yer döşemesi ve 120.000 mtül prekast eleman üretim kapasitesine sahiptir.

GRETON, kalitesi ile yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirilen birçok büyük mimari projelerde yer almıştır. Özellikle büyük alışveriş merkezleri, metrolar, havaalanları, hastaneler, üniversite ve diğer eğitim kurumları, oteller, lüks konut ve ofis projelerinde GRETON ürünleri tercih edilmiştir.

GRETON, müşteri odaklı üretim anlayışı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır.
GRETON sahip olduğu ithal üretim teknolojisinin yanında uzman teknik kadrosunun bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde ürettiği ürünleri ile Türk inşaat sektörünün aranılan markası haline gelmiştir.

GRETON ürünlerini üç ana grupta toplamak mümkündür.

"GRETON Yer Döşemesi "; İç mekanlar için cilalı, dış mekanlar için kumlamalı ve fırçalı yüzey seçenekleri ile üretilmekte olan GRETON Yer Döşemesi tek tabakalı ve çift tabakalı olarak birçok önemli yurt içi ve yurt dışı projede kullanılmaktadır.
"GRETON Prekast Elemanları "; doğal granit ve mermer agregalardan mamul ve projeye özel olarak üretilmektedir. Bu grupta çeşitli tip düz ve döner merdiven basamakları, lata, harpuşta, denizlik ve diğer dekor amaçlı mimari elemanlar sayılabilir.
"GRETON Park ve Bahçe Elemanları "; Park ve bahçe düzenleme projelerinde ihtiyaç duyulan çeşitli tip bordür, çiçeklik, oturma elemanı, çeşme elemanı, ağaç dibi elemanı, su oluk elemanlar? bulunmaktadır.
İç mekanlarda olduğu gibi kent dokusunu olu?turan park, bahçe ve kaldırımları süsleyen GRETON ürünleri çağdaş yaşama renk katmaktadır.

GRETON'un amacı, insana yaraşır bir hizmet kültürünü mimari yapılarda ölümsüzleştirmektir.

GRETON yenilikçi ve öncü olma özelliğini ve müşteri memnuniyetini bugün olduğu gibi gelecekte de sürdürecektir.

KALİTE

» Hammaddeden nihai ürüne kadar her aşamada güçlü bir kalite kontrol sistemi işler.

» Ürünün, TSE normları ite ihracata yönelik çalışmalarda ilgili ülke normlarına uygunluğu denetlenir.

» Ar-Ge çalışmaları ile yeni ürün araştırma ve geliştirme çalışmaları yapılır.

» Kaliteden taviz vermeyen, bağımsız ve tecrübeli personeli ile hizmet verir.

» Titizlikle yapılan hammadde elek analizleri kontrolün önemli bir aşamasıdır.

» Üretim sürecinde; eğilmede çekme mukavemeti, aşınmaya dayanıklılık,
 

Blog